Programsız ve En Kolay intro Nasıl Yapılır ? (Ücretsiz ve Kaliteli)

Programsız en kolay intro nasıl yapılır? 3d programsız intro nasıl yapılır? diyorsanız hepsi bu yazımızda. Oyunlar ve diğer amaçlar için kullanabileceğiniz hem kaliteli, hem de ücretsiz olan intro yapımını bu yazımızda sizlere anlatmaya çalıştık. YouTube, internet siteniz vb. yerlerde kullanabileceğiniz harika grafikleri olan introlar nasıl yapılır gelin birlikte bakalım.

 

 

Bu özelliği kullanan kişi sayısı her geçen gün artıyor ve artık video içerik üreticilerinden; tanıtım, tasarım gibi çeşitli alanlarda kullanımların oldukça arttığını sizde fark etmişsinizdir. Peki siz videolarınızda veya filmlerinizde kullanıyor musunuz? belki kullanıyorsunuzdur belki de hiç kullanmamış olabilirsiniz. Özellikle de bu özelliği bizim gözlemlediğimiz kadarıyla en çok kullanılan sosyal medya platformu ise YouTube. Dünyada en çok giriş yapılan ve en çok tıklama alan web siteleri içerisinde ilk 3 sırada YouTube var. Tabi öyle dev bir şirketin, böyle bir büyük bir platformun gerilerde kalması olmazdı. YouTube’da geçirdiğimiz süre içerisinde bir çok video seyrediyoruz, film izliyoruz, müzik dinliyoruz, haber izleyebiliyor ve hatta televizyonda kaçırdığınız dizinin son bölümünü ertesi gün YouTube’da izleyebiliyoruz. Bu gibi daha çok örnek veririz ama biz konumuz olan; intro nasıl yapılır? sorusuna dönelim. İntroları artık YouTube’da kullanmayan kanal kalmadı denebilecek kadar az kanal kaldı. Eğer sizde videolar üretiyor, hazırlıyor ve bunu sosyal medyada paylaşmak istiyorsanız kesinlikle intro koymanızı öneririz. Bunun nedeni ise dikkat çekici bir video, özenerek hazırlanmış bir video ve tasarımından görsellerine özenle seçilerek yapılmış bir video ile video çekmiş olmak için çekilen bir video elbette bir olmaz. İntro bizim görüşümüz sosyal medyada marka haline gelebilmek için önemli bir rol oynuyor.

Tabi buradaki introdan kastımız sadece yazı ile yaplımış ve 3-4 saniye süren introlar değil. İnternet’te çok fazla ücretsiz intro yapma seçeneği varken böyle basit ve sıradan introlar yapmak yakışmaz değil mi? Bunun için size harika bir site tavsiyemiz var. Bunun içinde alanında en popüler olanlardan biri olan Panzoid var. Bu sitede farklı farklı introlar bulabilirsiniz ancak şunu söyleyelim introların %80 civarı hareketli, temposu yüksek ve canlı introlar. Bu introlara göz atmak için buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz. Girdikten sonra eğer beğendiğiniz bir intro varsa artık onu kendi intronuz yapabilirsiniz. Eğer yazımızı okumak yerine videosunu seyretmek isterseniz aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Yazar: Tech Kanal

Tech Kanal, YouTube'da teknolojik videolar üreten, ürün incelemeleri, iOS ve Android için kullanılan mobil uygulamaları inceleyen, video editörleri ve tasarım programları kullanan bir sayfadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir